Tréneri

Martin Csiaki

Bývalý reprezentant v športovej gymnastike
Narodil som sa do gymnastickej rodiny. Otec robil správcu telocvične v ktorej sme bývali. Mama bola trénerkou gymnastiky. Keďže som v telocvični vyrastal, už ako štvorročný som začal cvičiť aj ja. Absolvoval som osemročné Športové gymnázium a som trénerom I triedy.
Medzi úspechy, ktoré si vážim najviac patria: Majster ČSSR, ČSFR, SR* účastník MS Paríž 1992 účastník ME družstiev Praha 1994. Od roku 1996 som sa stal členom divadelno kaskadérskej skupiny Borseus na čele s Gustávom Kyselicom. Spolupracoval som na 25 filmových produktoch. Spomeniem napríklad: Bathory, Snehulienka a lovec, Exodus. Aj naďalej sa príležitostne venujem tomuto koníčku.

V roku 2005 som začal robiť gymnastiku pre deti, najskôr v telocvični na Interi. Kde som začal trénovať pár detí. Neskôr, som začal pôsobiť v Malinove, Dunajskej Lužnej a v Senci. Práca s deťmi ma napĺňa, teším sa z každého zlepšenia svojích zverencov. Gymnastika je nádherný šport a ja mám radosť, keď sa môžem podeliť o svoje skúsenosti.

Martin Sák

Bývalý reprezentant v športovej gymnastike
Byvalý reprezentant v športovej gymnastike, akrobat a tréner cirkusovej akrobacie, bol viacnásobnym Majstrom SR a reprezentoval Slovensko na medzinárodných súťažiach a majstrovstvách európi.
Po skončení gymnastickej kariéry sa začal venovať akrobacii a od roku 2009-2016 posôbil ako artista a neskôr tréner v jednej z največších vodných show režiséra Franca Dragoneho The House od Dancing Water v čínskom Macau a taktiež sa spolupodielal, ako tréner na kreácií Han show v činskom Wuhane a show La Perle v Dubaji.

Matej Križko

Malinagym je ideálne miesto
Študent vysokej školy so zameraním na mezinárodný management. „Ku športu ma viedli už ako malého chlapca, láska k nemu mi vydržala dodnes. Venujem sa mu pri každej možnej príležitosti. Začínal som kolektívnimi športmi, aku sú  basketbal, volejbal alebo fotbal. Neskôr som prešiel k individuálním - snowboard, wakeboard, parkour, freerun a tenis. Šport mi pomáhá ventilovať stres, prispieva nie len k môjmu fyzickému, ale i mentálnemu vývoju.
Deti mám rád, vybudoval som si k nim pozitívny vzťah. Snažím sa im predávať svoje skúsenosti a poznatky, viesť ich k samostatnosti a zdokonalovať ich schopnosti, ktoré môžu využiť pri športe i v bežnom živote. Malinagym je ideálne miesto, kde deti môžu "vybiť" svoju prebytočnú energiu v bezpečnom prostredí pod dohľadom skúsených trénerov a niečo sa naučiť.“

Scarlett Melánia Ižová

Práca s detmi ma napĺňa
Mám 20 rokov, športu sa venujem odmalička. Už ako malá som cvičila s maminou a neskôr som začala chodiť na gymnastiku v Bratislave. Tým že ma bavil pohyb rodičia mi vybrali základnú školu zameranú na šport, kde som spravila svoje prvé “mlynské koleso” a iné cviky ktoré dnes učím vaše deti.
Neskôr som sa začala aktívne venovať hádzanej. Do 19 rokov som hrávala za klub ŠKP Bratislava, kde som zažila doteraz svoje najlepšie roky života, na ktoré nikdy nazabudnem. Avšak na gymnastiku som nezanevrela a stále som sa jej venovala. Po základnej škole som chodila na SPŠ Stavebnú a Geodetickú, kde som vyštudovala odbor geodézia, kartografia a kataster. Možno sa to zdá trochu odveci ale skôr naopak. Veľmi rada som robila geomerické plány a iné veci. Táto škola mi dala viac ako by sa mohlo zdať.

Momentálne študujem odbor kondičné trénerstvo na fakulte Telesnej výchovy a športu UK v Bratislave a už rok pracujem v gymnastickom centre Malina, kde ma práca s detmi napĺňa. Rada sledujem ako napredujú a robí mi to veľkú radosť, keď ich môžem naučiť nové veci. Je to veľká zodpovednosť, ale zároveň aj zábava z kade si odnášam veľa vtipných zážitkov.
Online registrácia na kurz gymnastiky
Registrujte tu
alebo volajte
Hotline
0948 382 909
© 2018, Malina - Centrum detskej gymnastiky.